Domů » 7 mýtů o zdraví (E-KNIHA ZDARMA)

7 mýtů o zdraví
(E-KNIHA ZDARMA)

V oblasti zdraví (a nejen v ní) koluje obrovské množství mýtů. Téměř jistě tedy dříve nebo později na nějaký narazíte a s velkou pravděpodobností i některému sami uvěříte. Nikdo z nás totiž není vůči mýtům imunní.

Mějte proto otevřenou mysl, připusťte si, že i vy se můžete mýlit, nové informace kriticky hodnoťte, pokud možno čerpejte z důvěryhodných zdrojů a své vědomosti upravujte na základě nových poznatků.

Zní to jako náročný úkol? Nebojte, vše potřebné vás ráda naučím ve svém kurzu JAK SE VYZNAT V INFORMACÍCH. Po jeho absolvování budete nejen lépe připraveni čelit všudypřítomné záplavě často klamavých informací, ale také si budete schopni sami dohledat informace pro vás potřebné v důvěryhodných zdrojích. Díky tomu pak můžete činit lepší rozhodnutí ve svém profesním i osobním životě.

webinář Jak se vyznat v informacích

Co se v e-knize dovíte

Jak už jsem zmínila, mýtů o zdraví koluje nepřeberné množství. Ve zde předkládané e-knize naleznete příklad 7 konkrétních mýtů, se kterými se často setkávám, nebo jsem jim dokonce sama nějaký čas věřila.

Předem upozorňuji, že na seznamu mýtů možná najdete taková tvrzení, kterým sami věříte. Není se za co stydět. Naopak, je to skvělá zpráva! Znamená to, že se díky e-knize něco nového naučíte a posunete se tak blíž na vaší cestě ke zdravějšímu a lepšímu já.

Kromě 7 častých mýtů z oblasti zdraví se v e-knize dále dovíte, jak předejít tomu, že uvěříte nějakým dalším.

STÁHNOUT E-KNIHU

Zadejte svůj e-mail

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

A co další mýty a dezinformace o zdraví?

Ztrácíte se v množství informací v oblasti zdraví? Už nevíte, komu a čemu věřit? Máte otázky, ale nenacházíte uspokojivé odpovědi? Naprosto vám rozumím, byla jsem na tom úplně stejně.

Pojďme se pokusit dobrat pravdě o zdraví společně. Objektivně, s rozumem, bez předsudků a bez zbytečných emocí.

Kde? Ve Facebookové skupině Zdravě s rozumem. Tato skupina slouží pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl a hledají odpovědi na otázky z této oblasti. Připojit se ke skupině.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*